ZENN 55

VINYLOVÁ PODLAHA    ZENN 55 click

 

                

 

 

Představujeme Vám novou řadu vinylových podlah Zenn 2024 od belgického výrobce Berry Alloc. Podlaha Zenn Click je rigidní vinyl s integrovanou protihlukovou podložkou, která snižuje kročejový hluk v místnosti až o 20 decibelů a V4 mikrofází. Rigidní vinyly mají obecně větší tvarovou stabilitu, protože jejich jádro tvoří deska z drceného kameniva. Díky této desce rigidní vinyl skryje i drobné nerovnosti nebo spáry mezi dlaždicemi. Rigidní podlahy Zenn Click jsou vybaveny 5G zámkem od švédské firmy Välinge. S tímto zámkovým systémem je pokládka snadná i pro méně zkušeného řemeslníka.

 

Vinylové podlahy Zenn jsou voděodolné, nemusíte se bát toho, že vám vyteče myčka nebo děti něco rozlijí a podlaha se zničí. Zároveň jsou tyto podlahy velmi odolné proti mechanickému poškození. 

 

Na tuto výrobní řadu Zenn 55 Click poskytuje výrobce prodlouženou záruku a to 10 let pro komerční prostory a doživotní záruku pro domácí využití.

 

 

               Ke stažení                                                   Ceník  2024  

 

 

                                                                                                             Katalog  2024 

 

 

 

    

Zavoláme Vám zpět

Do políčka zadejte Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zde vyplněných osobních údajů společností ZL interiér s.r.o. Data jsou určena pouze pro vnitřní účely firmy v rámci kontaktu zákazníka a nebudou poskytnuta třetím stranám.

 
Naše značky

Kontakt


  • Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
    268 01 Hořovice
  • +420 774 946 454
  • obchod@dverehorovice.cz
  • Po - Pá 8:00 - 11:30  12:30 - 16:30
Přijímáme
Visa
MasterCard
American express
Cirrus