Plechové dveře

Plechové dveře nezateplené MRB SAZOVICE

jsou obdobou klasických dřevěných dveří. Jsou hladké, bez požární odolnosti. Jednokřídlové jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu o síle 0,55 mm a dvoukřídlé jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu 0,8mm, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi.  Rozteč zámku  72 mm. V místě pantů jsou dveře zesíleny dřevěnými a u zámku plastovými výztuhami. Ocelový plášť je vyplněn papírovou voštinou. Dveře jsou atestovány na tepelnou a zvukovou propustnost. Tyto atesty platí pouze pro dveře jednokřídlové. 

          80 L a 80 P zateplené máme skladem -povrch pozink

 

Plechové dveře  zateplené MRB SAZOVICE

jsou obdobou klasických dřevěných dveří. Jsou hladké, bez požární odolnosti. Jednokřídlové i dvoukřídlové jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu o síle 0,8 mm, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Rozteč zámku  72 mm. V místě pantů jsou dveře zesíleny dřevěnými a u zámku plastovými výztuhami. Ocelový plášť je vyplněn tepelně izolačním materiálem. Dveře jsou atestovány na tepelnou a zvukovou prostupnost. Tyto atesty platí pouze pro dveře jednokřídlové. 

           

Použití plechových dveří

Tyto dveře se díky svým výhodám používají v celé řadě prostředí jako jsou kancelářské a správní budovy, půdní vestavby a výrobní prostory, ale také pro obytné kontejnery a z nich zhotovené modulární stavby. Díky svému plášti z žárově pozinkovaného plechu se výborně hodí do sklepních prostor a vlhkého prostředí jako jsou např. veřejné sprchy a bazény. Dveře lze jednoduše udržovat jednoduchým omytím.

 

Povrchové úpravy

1) Surové - povrch je žárově pozinkovaný plech.

2) Nástřik dle stupnice RAL - na žárově pozinkovaném plechu je nastříkána vrstva základní šedé barvy a polyuretanového emailu dle stupnice RAL.

 

 

Ocelové protipožární dveře BB Kovo s.r.o

Ocelové dveře ADORY III

Dveřní křídla pro vnitřní i venkovní užití, v protipožárním i nepožárním provedení doporučujeme i pro vysokou frekvenci užívání, ( např. dveře škol, nemocnic, restaurací atd.)

Křídla obsahují vnitřní rám s nespalitelnou protipožární výplní (dle protipožárního zatížení) a pláště z pozinkovaného plechu.

Pláště jsou po obvodu spojeny technickými spoji, které jsou překryty intumescentní (zpěňovací) páskou. Dveřní křídla jsou určena do typově vyráběné protipožární i nepožární zárubně.

Typ ADORY III je značen EI, EW 15-60 DP1. Může být i ve variantě dvoukřídlového uzávěru, pak je hodnota požární odolnosti: EI, EW 15-60 DP1, EW 90 DP1.

 

Ocelové dveře ADORY IV

Jedná se o kompletní uzávěr pro vnitřní i venkovní užití, v protipožárním i nepožárním provedení doporučujeme i pro velmi vysokou frekvenci užívání (např. dveře hotelových hal, obchodních center atd.)

Křídlo obsahuje zesílený rám s nespalitelnou protipožární výplní, (dle protipožárního zatížení ) a pláště z pozinkovaného plechu, součástí uzávěru je speciální protipožární zárubeň z pozinkovaného plechu tl. 2mm.

Sestava obsahuje zátěžové závěsy pro extrémní zátěž i provoz. 

Typ ADORY IV  nese údaje o požární odolnosti EI, EW 15-90 DP1.

                  

K dispozici máme ADORY II, III a IV ve variantě jednokřídlé, případně dvoukřídlé.

Povrchovou úpravu

můžeme v první řadě zcela vynechat. Pak plech ovšem nezůstává ve své původní podobě, ale opatří se kvůli zvýšené odolnosti vůči povětrnostním vlivům pozinkováním.

Budete-li o povrchovou úpravu mít zájem,může mít podobu komaxitu, tedy vypalované práškové barvy. Její perfektní zafixování je způsobeno vytvrzením ve speciální vypalovací peci. Jde o metodu, která se vyznačuje dlouhou životností výrobku a zároveň šetrností k životnímu prostředí. Výsledný odstín si můžete vybrat podle vzorníku RAL.

 

Zavoláme Vám zpět

Do políčka zadejte Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zde vyplněných osobních údajů společností ZL interiér s.r.o. Data jsou určena pouze pro vnitřní účely firmy v rámci kontaktu zákazníka a nebudou poskytnuta třetím stranám.

 
Naše značky

Kontakt


  • Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
    268 01 Hořovice
  • +420 774 946 454
  • obchod@dverehorovice.cz
  • Po - Pá 8:00 - 11:30  12:30 - 16:30
Přijímáme
Visa
MasterCard
American express
Cirrus