PARKET FLOOR

VINYLOVÁ PODLAHA  -  PARKET FLOOR 55 A 30 

 

                                             

 

  

                           

Ke stažení                       

                     Katalog

 

       

                   Ceník 2024

                     

 

Parket Floor 55 je zámková rigidní vinylová podlaha. Rigidní podlahu lze na první pohled celkem snadno zaměnit s klasickým vinylem, rozdíl se skrývá uvnitř. Vinyl je z velké části tvořen PVC (polyvinylchloridem). PVC má některé negativní vlastnosti např. výraznou tepelnou roztažnost. Rigidní podlahy jsou z větší části tvořeny směsí přírodních materiálů, převážně vápencem a křemičitany. Díky tomuto složení je rigidní podlaha mnohem stabilnější než vinyl. Tepelná roztažnost je zde velmi výrazně eliminována, proto jsou rigidní podlahy vhodné na podlahové vytápění. Rigidní podlahu lze pokládat ve velké ploše bez přerušení a nevadí jí ani velká francouzská okna, skrz které svítí slunce a podlahu silně zahřívá. Zámky této podlahy jsou pevnější a odolnější.

 

PARKET FLOOR 55 je vysoce odolná podlaha. Na podlaze je již integrovaná protihluková podložka. Nejen díky integrované podložce je pokládka snadná a rychlá. Tato podlaha je určena pro pokládku plovoucím způsobem. Tloušťka nášlapné vrstvy je 0,55 mm, třída odolnosti proti oděru je W33 (nejvyšší komerční zátěž). Záruka na tento produkt je 15 let.

 

                                                  

 

Parket Floor 30 Click je rigidní vinylová podlaha. Tento vinyl se zámkovým click systémem je opatřen integrovanou protihlukovou podložkou. Tato podložka snižuje kročejový hluk až o 20 decibelů. Povrch této podlahy je dokonalou imitací a je k nerozeznání od pravého dřeva. Rigidní vinylové podlahy mají středovou vrstvu z drceného kameniva. Díky této vrstvě mají rigidní vinyly výrazně větší tvarovou stabilitu než lepený vinyl.

Vinylové podlahy Parket Floor 30 jsou voděodolné, nemusíte se bát toho, že vám vyteče myčka nebo děti něco rozlijí a podlaha se zničí. Zároveň jsou tyto podlahy odolné proti mechanickému poškození. 

 

Zavoláme Vám zpět

Do políčka zadejte Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zde vyplněných osobních údajů společností ZL interiér s.r.o. Data jsou určena pouze pro vnitřní účely firmy v rámci kontaktu zákazníka a nebudou poskytnuta třetím stranám.

 
Naše značky

Kontakt


  • Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
    268 01 Hořovice
  • +420 774 946 454
  • obchod@dverehorovice.cz
  • Po - Pá 8:00 - 11:30  12:30 - 16:30
Přijímáme
Visa
MasterCard
American express
Cirrus