CAG

Dveře CAG

Dodáváme vnitřní dveře v několika variantách (viz specifikace modelové řady). Ve všech modelových řadách jsou vyráběny dveře laminátové, fóliované a lakované (bílá nebo odstín dle vzorníku RAL). Všechny dveře mají kvalitní smrkový rám s výztuhami v oblasti zámku. U prosklených dveří je po obvodu výřezu pro sklo masivní výdřeva, což zajištuje pevnost křídla i u větších prsklených ploch.

Název Popis Ke stažení
Katalog 2019 V katalogu najdete všechny naše modely dveří, včetně dekorů a realizací. Katalog
Ceník 2019 V ceníku naleznete ceny ke všem variantám dveří, dekorů, skel, zárubní, případně dalších dveřních doplňků. Ceník
Příplatkové provedení Ceník příplatkového provedení Ceník příplatky

Výrobce: CAG s.r.o.

Společnost CAG je český výrobce dveří a zárubní ze středočekého kraje, kladoucí důraz zejména na  kvalitní zpracování a nezávadnost vstupních surovin.

Dodáváme vnitřní dveře v několika variantách (viz Katalog).

Ve všech modelových řadách jsou vyráběny dveře laminátové, fóliované a lakované (bílá nebo odstín dle vzorníku RAL). Všechny dveře mají kvalitní smrkový rám s výztuhami.

Uvedené modely zahrnují standardní nabídku. Na základě dohody lze dodat atypické provedení dveří, včetně atypických rozměrů.

Dodáváme také dveře v posuvném provedení.

Dveře a zárubně jsou dodávány ve standardních rozměrech (dle ČSN)

 • jednokřídlé 60, 70, 80, 90 / 197 cm
 • dvoukřídlé 125, 145, 165, 185 / 197 cm

Varianty povrchů v jakých jsou dveře se zárubněmi dodávány jsou následující

 • laminát (buk světlý, buk pařený, dub, olše, třešeň, javor, bílá, ořech, šedá, oliva)
 • dubová hluboce kartáčovaná dýha
 • lakované (bílé, jiné dle RAL)

Technické podmínky a certifikáty ke stažení zde.

 

Posuvné dveře

Většinu modelů dveří jsme schopni za stejnou cenu vyrobit i v posuvném provedení, tedy bez falců (polodrážek), pantů a otvorů pro zámek a uchycení kliky. Standardně dodáváme posuvné dveře s  oválnou, kulatou nebo hranatou misku.

Na spodní hraně dveří je standardně vyfrézována drážka pro posuv křídla přes vodící trn v podlaze. Ten zajišťuje správné vedení křídla v pohybu. Posuvný mechanismus tvoří kolečka a kolejnice, uchycené nade dveřmi do krycí garnýže případně přímo do horní příčky zdi či kovového pouzdra.

Dveře se posouvají buď těsně podél zdi na jednu, případně obě strany (u dvoukřídel) – pak se posuvný mechanismus uchytává právě do krycí garnýže. Pokud chcete takové dveře i zamykat, je třeba objednat i dorazovou nohu pro zadlabání protiplechu zámku. Další funkcí dorazové nohy je lepší utěsnění prostoru mezi dveřmi a obložkou, zejména v případech, kdy je na křídle vyšší lišta.

Nebo se mohou dveře posouvat do pouzdra zabudovaného ve zdi nebo sádrokartonu – pak potřebujete pouze obložku Fabi P, dveřní křídlo a zadlabací misku, ke které se v tomto případě ještě doporučuje čelní úchyt, tvz. prstýnek, pro ovládání křídla, které se zasouvá do pouzdra celé. Pouzdra se vyrábí pro dokončenou sílu zdi od 100 mm – 150 mm do tohoto nejužšího se ovšem vejde pouze křídlo plné, případně model Triumf – jde o celkovou tloušťku křídla, tak aby se vešlo do kapsy na zajíždění. Prosklená křídla potřebují pouzdro minimálně o šíři 108 mm, některé vyšší lišty vyžadují dokonce šíři 125 mm.


Zátěžový povrch HPL

Ve stejných dekorech jako CPL laminát nabízíme i zátěžový HPL – je vhodný zejména do komerčních a namáhaných prostor. Výroba takových dveří sice trvá o něco déle a jsou i o něco dražší, ale jejich trvanlivost je mnohem delší. Dveře s tímto povrchem je velmi těžké prorazit, jsou vhodné zejména do nemocnic, výrobních prostor a prostor se zvýšeným nárokem na odolnost dveří.

Dveře jsou standardně osazeny panty a zámkem, zárubně jsou též včetně pantů a jsou dodávány v rozloženém stavu. Instalují se pomocí montážní pěny do dokončených stavebních otvorů (po malbách, obkladech, podlahových krytinách).

 

Zavoláme Vám zpět

Do políčka zadejte Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Naše značky

Kontakt


 • Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
  268 01 Hořovice
 • +420 774 001 807
  +420 773 641 554
 • horovice@dverehorovice.cz
Prijímáme
Visa
MasterCard
American express
Cirrus