O nás

ZL interiér s.r.o.

Firma začala působit v Hořovicích v roce 2006, nejprve v malé skromné prodejně s několika vzorky dveří.

Zabývali jsme se prodejem a montáží interiérových dveří a zárubní CAG, u kterých jsme vydrželi až dodnes. Během let se sortiment nabízeného zboží a služeb průběžně měnil, ale základ, tedy prodej a montáž dveří a zárubní setrval.

Také cílení, co se regionu týká, se postupně měnilo, kdy jsme si vyzkoušeli zasáhnout i místa vzdálenější. Z těchto let máme reference například v Liberecké ZOO, Bytovém domě v Hrádku nad Nisou, Rodinném domě v Litoměřicích nebo u Karlových Varů. Samozřejmě také Praha byla naším působištěm. Nyní se však snažíme o regionální cílení na Hořovice, Beroun, Příbram, Rokycany a okolí, kde dokážeme zcela s jistotou poskytnout naším zákazníkům ten nejlepší servis a hlavně v krátkém časovém horizontu.

Co se týká sortimentu, přes veškeré jeho obměny jsme skončili u prodeje a montáže interiérových dveří a zárubní CAG, Sapeli, plovoucích laminátových podlah Egger, vinylových podlah v kliku Pure click, stavebních pouzder pro posuvné dveře Eclisse, klik ACT-servis, Cobra. V naší vzorové prodejně máme k vidění cca 50 vzorových dveří a zárubní otočných, posuvných, bezpečnostních, nepřeberné množství klik a kování.

 

Prodej byl po přestěhování do současných prostor značně rozšířen o prodejnu klik, kování, zámků, pantů a dalších doplňků dveří a zárubní. Věnujeme se také výrobě klíčů Evva, Guard, Fab a autoklíčů včetně čipování, zhotovujeme systémy generálních klíčů na míru požadavkům zákazníka.

V dubnu 2018 byla provedena změna právní formy podnikání z fyzické osoby na společnost ZL interiér s.r.o.

Vše bych shrnul tím, že naše činnost se specializuje zejména na dveře a zárubně, jejich příslušenství a doplňky. V tomto sortimentu máme dlouholeté zkušenosti a jsme tak schopni profesionálně pomoci, poradit a poskytnout patřičný servis našim zákazníkům.

Děkuji všem zákazníkům za jejich přispění a podporu, která nás vedla k vytrvalosti a díky kterým jsme zde i dnes.


Zdeněk Lenčéš

Zavoláme Vám zpět

Do políčka zadejte Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zde vyplněných osobních údajů společností ZL interiér s.r.o. Data jsou určena pouze pro vnitřní účely firmy v rámci kontaktu zákazníka a nebudou poskytnuta třetím stranám.

 
Naše značky

Kontakt


  • Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
    268 01 Hořovice
  • +420 774 946 454
  • obchod@dverehorovice.cz
  • Po - Pá 8:00 - 11:30  12:30 - 16:30
Přijímáme
Visa
MasterCard
American express
Cirrus